dobro za_MKD
„Кажи и направи нешто
добро за Македонија“
 
untitled1 Mediumi
Јога во 5+ со Петко и Мина
plakat

8ka b_small

 
http://yogacentar.org.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8542221.jpg http://yogacentar.org.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/1444252.jpg http://yogacentar.org.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/5337873.jpg http://yogacentar.org.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8627714.jpg

 ♥  ♥      ♥ ♥  ♥ 

 

Курсеви јануари 2018

За информации и пријавување:

Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите или на 075 55 45 86 (меѓу 12 и 17 ч.)

КАПИШТЕЦ

Часовите се во тек! 

Индивидуални термини со закажување: Реики-третмани и Длабока имагинација

Распоред (кликни) Локација

О.У. БРАЌА МИЛАДИНОВЦИ

Нови курсеви од 23.01.2018 

Часови во:

Вторник и четврток

Распоред (кликни) Локација

 

Nate savasana_treskavec_096

Секој петок од 20.30 термин за ЈОГА НИДРА.

Локација: во Центарот за јога и личен развој (ул. Васил Ѓоргов)

Под стручно водство на Весна Алексовска, една од најстарите јога учители кај нас.

За да присуствувате не е потребно да практикувате јога, само да се најавите 3 часа однапред.

Дава исклучителни ефекти во смирување на нервниот систем (несоница), стресот се редуцира, длабоко опушта, ги ослободува личните моќи за трансформација и исцелување, се доживуваат длабоки состојби на медитација - суштински увиди во себе, чувство на среќа и ослободеност... секогаш чувството е прекрасно.

 

 
misla
Прави им го на другите она што сакаш да ти го прават другите на тебе.
 

Who's Online

Има 4 гости присутни
prikazna

Еднаш една птица слетала на јарболот на некој брод. Кога бродот испловил и запловил во темните води на океанот, птицата тоа не го ни забележала.

Повеќе>>      

 
asana
Вежби за истегнување на
телото кон назад.

Повеќе>>