dobro za_MKD
„Кажи и направи нешто
добро за Македонија“
 
untitled1 Mediumi
Јога во 5+ со Петко и Мина
plakat

8ka b_small

 
http://yogacentar.org.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8542221.jpg http://yogacentar.org.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/1444252.jpg http://yogacentar.org.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/5337873.jpg http://yogacentar.org.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8627714.jpg

 ♥  ♥      ♥ ♥  ♥ 

 

НОВИ ПОЧЕТНИ КУРСЕВИ ОД ЈАНУАРИ 2020

во О.У. Браќа Миладиновци, Аеродром и Центар

средно-напредни групи во Центар, Аеродром и

Капиштец

информации на телефоните подолу и на Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите


Почетен курс

од 20-ти јануари во Центар
Работнички универзитет Кочо Рацин,понеделник и среда 20 ч.
Средно-напредна група во Аеродром,
вторник и четврток 20ч.

под водство на Билјана Павлова 071/ 778 048

Види во Часови

Нов почетен курс

од 13-ти јануари во Центар
Фондација Никола Кљусев, понеделник и среда 19 ч.

од 21-ви јануари во Аеродром,

вторник и четврток 19ч.

под водство на Кристина Трајковиќ 070/ 325 909

Види во Часови

 

Nate savasana_treskavec_096

Знаци дека она што го практикуваме има добар ефект се: ни се смирува нервниот систем (несоница), стресот се редуцира, длабоко сме опуштени, ни се ослободуваат личните моќи за трансформација и исцелување, се доживуваат длабоки состојби на медитација - суштински увиди во себе, чувство на среќа и ослободеност... 

 
misla
Прави им го на другите она што сакаш да ти го прават другите на тебе.
 

Who's Online

Има 3 гости присутни
prikazna

Еднаш една птица слетала на јарболот на некој брод. Кога бродот испловил и запловил во темните води на океанот, птицата тоа не го ни забележала.

Повеќе>>      

 
asana
Вежби за истегнување на
телото кон назад.

Повеќе>>