dobro za_MKD
„Кажи и направи нешто
добро за Македонија“
 
untitled1 Mediumi
Јога во 5+ со Петко и Мина
plakat

8ka b_small

 
http://yogacentar.org.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8542221.jpg http://yogacentar.org.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/1444252.jpg http://yogacentar.org.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/5337873.jpg http://yogacentar.org.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8627714.jpg

 ♥  ♥      ♥ ♥  ♥ 

 

НОВИ ПОЧЕТНИ КУРСЕВИ ОД ЈАНУАРИ 2020

во О.У. Браќа Миладиновци, Аеродром и Центар

средно-напредни групи во Центар, Аеродром и

Капиштец

информации на телефоните подолу и на Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите


Почетен курс

од 20-ти јануари во Центар
Работнички универзитет Кочо Рацин,понеделник и среда 20 ч.
Средно-напредна група во Аеродром,
вторник и четврток 20ч.

под водство на Билјана Павлова 071/ 778 048

Види во Часови

Нов почетен курс

од 13-ти јануари во Центар
Фондација Никола Кљусев, понеделник и среда 19 ч.

од 21-ви јануари во Аеродром,

вторник и четврток 19ч.

под водство на Кристина Трајковиќ 070/ 325 909

Види во Часови

 

Nate savasana_treskavec_096

Знаци дека она што го практикуваме има добар ефект се: ни се смирува нервниот систем (несоница), стресот се редуцира, длабоко сме опуштени, ни се ослободуваат личните моќи за трансформација и исцелување, се доживуваат длабоки состојби на медитација - суштински увиди во себе, чувство на среќа и ослободеност... 

 
misla
Прави им го на другите она што сакаш да ти го прават другите на тебе.
 

Who's Online

Има 11 гости присутни
prikazna

Еднаш една птица слетала на јарболот на некој брод. Кога бродот испловил и запловил во темните води на океанот, птицата тоа не го ни забележала.

Повеќе>>      

 
asana
Вежби за истегнување на
телото кон назад.

Повеќе>>